بی برنامگی

ساخت وبلاگ
چکیده : امروز رفتیم یه اداره ای برای یه کاری...با رییسش کار داشتیم...دیروز هم رفته بودیم...جالبه که امروز هم... با عنوان : بی برنامگی بخوانید :

امروز رفتیم یه اداره ای برای یه کاری...با رییسش کار داشتیم...دیروز هم رفته بودیم...جالبه که امروز هم مثل دیروز تشریف نداشتند!رفته بودند بازدید از نهاد های مربوطه!

نمی دونم اگه کسی توی این ایام دهه فجر اگه با مسؤولای اداره جات کار ضروری ای داشته باشه ، باید از کجا پیداشون کنه!یه روز میرن بازدید از فلان جا ، یه روز بازدید از فلان طرح! یه روز افتتاح فلان  چلغوزتپه ای در بیسارآباد!یه روز هم که احیانا اگه تشریف داشته باشن و وقت شریف شون رو در جلسه ی خصوصی با فلان مسؤول مثلا رده بالای مملکت نگذرونن ، خاطر ملوکانه شون اقتضای دیدار با عوام رو برنمیتابه!

الان ما دو روز رفتیم و برگشتیم الکی...معلوم هم نیست فردا در دفترشون تشریف داشته باشن یا نه...البته ایشون اشکالی به کارشون وارد نیست زیاد ولی شاید بهتر باشه یه کم این طور تشریفات دم دستی کمتر بشه...

امروز توی مدرسه ی کنار خونه مون ، یه موسیقی ای رو می نواختند که عجیب بود برام که چطوری مجوز پخشش رو در مدرسه گرفتن!البته یحتمل استفاده از این روش ها در ایام دهه فجر بلامانع هست! دقیقا مثل استفاده از موسیقی متن گیم او ترونز توی رسانه ی ملی! از یه طرف از هالیوود و سینمای غرب ، یه بند و پشت سر هم ، به طوری که حتی ممکنه نفسشون بگیره و خفه شن ، ایراد می گیرن و از طرف دیگه از همون موسیقی های فیلم های غربی استفاده میکنن! حالا ما بدبختای دست از دو عالم کوتاه ، برای یه کار نه چندان مهم ، که میخوایم انجام بدیم و تازه همه هم سود می برن ، باید سیصد تا مجوز از نهاد های مربوطه و غیر مربوطه با مهر و امضا و اثر انگشت هر بیست انگشت دست و پای رییس و معاونان و تمام کارمندان و من جمله آبدارچی محترم رو اخذ کنیم!

امروز رفتیم یه چار کلام هم برای بچه های کنکوری صحبت کنیم!هر چند وقت یک بار که می بینمشون یاد سه سال پیش خودم می افتم که کنکور داشتم...چقدر اون روزا زود گذشتن...الان که به خودم نگاه می کنم می بینم توی این دو سه سال خیلی تغییر کردم...خیلی...هم تغییرای خوب ، هم تغییرای بد...آهنگ «دوستت دارم» یا به عبارتی «Je  t'aime» از لارا فابیان رو گوش بدین...خیلی خوبه!


عزیز دل مان ، ماه شب تارمان ، خواجه شمس الدین محمد حافظ ، می فرمایند:


دانی که چه ها ، چه ها ، چه ها می خواهم؟

وصل تو من بی سر و پا می خواهم

فریاد و فغان و ناله ام دانی چیست؟

یعنی که تو را ، تو را ، تو را می خواهم
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 21 اسفند 1395 ساعت: 7:33